+90 212 4884844

Sosyal Medyada Biz}

Ücretsiz Cilt Bakımı
Obagi Günü� Ücretsiz Blue Peel Rediance uygulaması için size bir telefon kadar yakınız. Skar, gözenek, leke, akne, gözenek gibi şikayetlerine size özel reçete hazırlayalım.
Ücretsiz Cilt Bakımı

Dermaroller

Dermaroller

Genosys Dermaroller

Genosys Dermaroller, hizmetimiz ile müşterilerimizin sağlıklı ve sorunsuz bir cilde kavuşmasını sağlıyoruz. Konusunda uzman olan ekibimiz cilt görünümünden şikâyet eden müşterilerimizin sorunlarını dinleyerek, cilt analizlerini detaylı olarak gerçekleştirerek cilt bakımı uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Son dönemlerin en popüler ve sonuç veren cilt bakım uygulamaları arasında yer alan Genosys ürün ve uygulamalarını bünyemizde bulundurarak ve bu ürünlerle ilgili hizmet vererek cilt bakım konusunda başarılı sonuçlar elde ediyoruz.

Genosys Dermaroller Uygulaması Nedir? Genosys Dermaroller Uygulamasının Sonuçları Nelerdir?

Dokuları canlandırma ve doku yenileme uygulamaları içerisinde yer alan Genosys dermaroller uygulamasını bünyemizde müşterilerimize sağlıyoruz. Microneedling tedavi yöntemi olan dermaroller, enzim peeling etkisi ile cilde bakım yapar, cildi yeniler ve daha genç, sağlıklı bir cilt elde etmeye yardımcı olur. Cilt uzmanlarımız, üzerinde gözle dahi görülmeyen iğnelerin bulunduğu dermaroller’ı yüz ve ihtiyaç olan bölgelerde uygulamaktadır. Bu uygulama ile ciltte meydana gelen deliklerden cildin ihtiyacı olan enzimler cilde kazandırılmaktadır. Bu enzimler sayesinde cilt dokusu yeniler, lekelerinden ve scarlardan arınır. Cildinde lekelenme olan, akne problemi yaşayan, cilt yenilenmesine ihtiyacı olan ve yanık ya da yara izi bulunan alanlarda uzmanlarımız Genosys dermaroller uygulamasını gerçekleştirmektedirler. Başakşehir de Genosys dermaroller yapan yerler arasında bulunmamız ve gerekli materyallere sahip olmamız ek olarak işinin uzmanı ekibimiz sayesinde başarılı bir şekilde dermaroller uygulamalarını gerçekleştirmekteyiz.

24 Aralık 2016
5.724 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN