+90 212 4884844

Sosyal Medyada Biz}

Ücretsiz Cilt Bakımı
Obagi Günü� Ücretsiz Blue Peel Rediance uygulaması için size bir telefon kadar yakınız. Skar, gözenek, leke, akne, gözenek gibi şikayetlerine size özel reçete hazırlayalım.
Ücretsiz Cilt Bakımı

Medikal Cilt Bakımı

Medikal Cilt Bakımı

Medikal Cilt Bakımı

Cilt bakımı kişilerin rutin olarak kendilerinde uygulamaları ve bu konu hakkında uzmanlardan yardım almaları gereken bir uygulamadır. Özellikle kadınların fazlasıyla yöneldiği cilt bakımı, kişinin cildinin daha taze ve genç görünmesine büyük oranda fayda sağlamaktadır. Cilt bakımı oldukça geniş yelpazeye sahip olan ürün ve araçlar ile gerçekleştirilebilmektedir. Cilt bakımında tercih edilecek olan ürünler ise kişinin cilt ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir.

Medikal Cilt Bakımı Nedir?

Cilt bakımı uygulamalarımız arasında müşterilerimize en çok tavsiye ettiğimiz ve sonuçların oldukça memnun kaldığımız Başakşehir face clean hizmetlerimiz içerisinde yer alan medikal cilt bakımı etkili uygulamalar arasında yer almaktadır. Müşterilerimizin cilt tiplerine uygun olarak özelleştirdiğimiz medikal cilt bakımı uygulaması sonunca cildi derinlemesine temizliyor ve canlandırıyoruz. Gözenekleri derinlemesine temizleyen bu uygulama, cilde canlı bir görünüm ve tazelik kazandırıyor. Medikal cilt bakımında uzman kadromuz ile müşterilerimizin cilt sorunlarını tespit ediyoruz. Sonrasında cildin ihtiyaç duyduğu bakımları gerçekleştiriyoruz. Cilt analizini detaylı olarak yaptıktan sonra öncelikli olarak cildi kişinin cildine uygun olan bir temizleme losyonu ile temizliyor, sonrasında peeling uygulaması yaparak cilt yüzeyinden ölü derinin atılmasını sağlıyoruz. Cilde buhar banyosu yaptırdıktan sonra siyah nokta ve akneleri ciltten temizliyoruz. Dezenfeksiyon işleminin akabinde cildi tonikleyip ihtiyaç duyulan serumlarla masaj yaparak cildi besliyoruz. Başakşehir de cilt bakımı yaptıran müşterilerimizin tüm hassasiyetlerini göz önünde bulundurarak işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

25 Aralık 2016
7.256 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN