+90 212 4884844

Sosyal Medyada Biz}

Ücretsiz Cilt Bakımı
Obagi Günü� Ücretsiz Blue Peel Rediance uygulaması için size bir telefon kadar yakınız. Skar, gözenek, leke, akne, gözenek gibi şikayetlerine size özel reçete hazırlayalım.
Ücretsiz Cilt Bakımı

Omega 3 & Lavanta Maskesi

Omega 3 & Lavanta Maskesi

Genosys Omega3 Maskesi

Cilt maskeleri kadınların cilt bakımlarında sıklıkla kullandıkları bizlerinde cilt bakım hizmetlerinde cilt bakımında mutlaka yer verdiğimiz alternatifler arasında yer almaktadır. Cilt maskeleri her cilt tipine ve farklı cilt problemlerine uygun olarak özel olarak hazırlanmış maskelerdir. Cilt maskesi kullanırken kişilerin dikkat etmesi gereken en önemli nokta ise cilt tiplerine uygun maskelerini yüzlerine uygulamalarıdır. Aksi takdirde olumlu etki beklenilen maske tam tersi bir etki yapabilir. Müşterilerimize cilt maskesi uygulaması yapmadan önce mutlaka cilt tipleri uzmanlarımız tarafından tespit edilmekte bu doğrultuda bir maske önerisinde bulunmaktadırlar. Genosys markasının omega3 maskesini müşterilerimizin evde yaptıkları cilt bakımlarında kullanmaları için tavsiye etmekteyiz. Genosys markasının maskeleri oldukça etkilidir. Genosys lavanta Maskesi en az Genosys omega3 kadar tercih edilen bir başka maske türüdür.

Genosys Omega3 Maskesi Ne İşe Yarar?

Genosys omega3 maskesi, oldukça etkili ve kullananların memnun kaldığı maskeler arasında yer almaktadır. Genosys maskesini cildi matlaşmış, soluk ve yorgun görünen kişilere şiddetle tavsiye ediyoruz. Genosys omega3 uygulandığı andan itibaren cilde hızlı bir şekilde nüfus ederek anında daha yumuşak bir hal almasına, cildin canlanmasına ve ışıltı kazanmasını sağlamaktadır. Genosys omega3 maskesi fiyatı hakkında bilgi almak için bizimle irtibat numaralarımız aracılığı ile iletişime geçip Genosys omega3 maskesi satın alabilir, maskenin tüm olumlu etkilerini bizzat kendiniz cildinizde gözleme imkânına sahip olabilirsiniz

31 Aralık 2016
4.486 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN