+90 212 4884844

Sosyal Medyada Biz}

Ücretsiz Cilt Bakımı
Obagi Günü� Ücretsiz Blue Peel Rediance uygulaması için size bir telefon kadar yakınız. Skar, gözenek, leke, akne, gözenek gibi şikayetlerine size özel reçete hazırlayalım.
Ücretsiz Cilt Bakımı

İpek Kirpik

İpek Kirpik

İpek Kirpik

Neredeyse tüm kadınlar için yoğun kirpiklere sahip olmak oldukça önemlidir. Kadınların çoğunluğu yoğun kirpiklere sahip olabilmek için günlük olarak rimel uygulaması yapmaktadırlar. Hatta bazı kadınlar günlük olarak takma kirpikten de destek alabilmektedirler. Aslında bu tip uygulamalar anlık uygulamalar olmasına rağmen kirpikler içinde bir o kadar zararlıdır. Özellikle takma kirpik ve rimel uygulamaları kişilerde kirpik kayıplarına neden olabilmektedir. Kirpik yoğunluğundan şikayetçi olan müşterilerimize ipek kirpik uygulamasını tavsiye ediyoruz. Genellikle en sık uyguladığımız kalıcı kozmetik işlemleri arasında yer alan ipek kirpik uygulaması kişilerin daha yoğun kirpiklere sahip olmasını sağlarken aynı zamanda doğal bir görünüm oluşturmaktadır. Halkalı ipek kirpik, Başakşehir ipek kirpik uygulaması yaptırmak isteyenler merkezimiz ile iletişime geçerek konu hakkında bilgi ve destek alabilirler.

İpek Kirpik Nedir?

İpek kirpik tamamen saf ipekten elde edilen bir malzemedir. Çeşitli kıvrıklık, kalınlık ve boyutlarda olan ipek kirpikler oldukça güzel bakışlara sahip olmak için oldukça avantajlı ve kullanışlı bir uygulamadır. İpek kirpik uygulamasında kirpikler tek tek kirpiklere yapıştırılmaktadır. 3D, 4D, 5D, 6D ultra kirpikde kullanmaktayız. uygulamadan 3 hafta sonra bakım yapılıp dökülenlerin yerine yenileri takılır. Başakşehir de ipek kirpik uygulaması yapan merkezimizde oldukça kaliteli kirpik ve organik kirpik yapıştırıcıları ile uygulamalar yapmaktayız.

26 Aralık 2016
4.679 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN