+90 212 4884844

Sosyal Medyada Biz}

Ücretsiz Cilt Bakımı
Obagi Günü� Ücretsiz Blue Peel Rediance uygulaması için size bir telefon kadar yakınız. Skar, gözenek, leke, akne, gözenek gibi şikayetlerine size özel reçete hazırlayalım.
Ücretsiz Cilt Bakımı

G5 Masaj

G5 Masaj

G5 Masaj

Masaj vücudun gevşemesi, kasların yumuşaması ve kan akışının hızlanması için oldukça yararlı bir aktivitedir. Pek çok kişi sıklıkla masaj yaptırarak masajın rahatlatıcı etkisinden faydalanmaktadırlar. Masaj vücudun zorlanması sonucunda oluşan semptomlara iyi gelebildiği gibi bazı teknolojik uygulamalar ile bölgesel zayıflama, selülit ve varis gibi sorunlara da iyi gelebilmektedir. Bizler müşterilerimize masaj konusunda tavsiyelerde bulunmadan öncelikli olarak müşterilerin şikayetlerini kendilerinden dinliyor sonrasında gerekli kontrollerden sonra hangi masajın kişiye daha iyi geleceği konusunda karar kılıyoruz. Uzmanlarımız tarafından uygulanan masajlar farklı kategorilerde kişilere sunuluyor. Başakşehir G5 masaj hizmetini gerek duyulan kişilere uygulayabiliyoruz. Başakşehir G5 masaj yapan yerler arasında bulunan merkezimizde G5 masaj uygulamasını profesyonel araç ve uzmanlarımız ile müşterilerimize sunuyoruz.

G5 Masaj Nedir?

G5 Masajı elle uygulanan bir masaj değildir. Bu masaj ismini aldığı G5 isimli cihaz ile yapılmaktadır. Gerekli olan bölgelerde incelmeye yaradığı gibi selülit oluşumunu engelleme ve sıkılaştırma özelliğine sahiptir. Cihazın uygulandığı bölgelere sağlamış olduğu ritmik hareketler vücuttaki kan akışını hızlandırarak lenflerin çalışmasına ve vücut ödeminin atılmasına katkı sağlar. G5 masaj uygulamasını genellikle müşterilerimize pasif jimnastik yapmadan önce bölgenin aktif hale gelmesini sağlamak için kullanmaktayız. Tabi bunun yanı sıra G5 tek başına da oldukça etkili bir uygulamadır. G5 masaj fiyatı hakkında ve G5 masaj uygulaması ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

29 Aralık 2016
4.176 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN