+90 212 4884844

Sosyal Medyada Biz}

Ücretsiz Cilt Bakımı
Obagi Günü� Ücretsiz Blue Peel Rediance uygulaması için size bir telefon kadar yakınız. Skar, gözenek, leke, akne, gözenek gibi şikayetlerine size özel reçete hazırlayalım.
Ücretsiz Cilt Bakımı

Saç Mezoterapisi & Saç Dermaroller

Saç Mezoterapisi & Saç Dermaroller

Saç Mezoterapisi & Saç Dermaroller

Son zamanlarda saç dökülme şikâyetleri erkekler dışında bayanlarda da başlamış olup, saç dökülmesinden şikâyetçi olma sıklığı artarak her gün fazlalaşmaktadır. Saç dökülmesi 50 ile 80 tel arası dökülüyorsa normal olarak karşılanır. Çünkü bu dökülen tel miktarı kısa süre sonra yerine yenilerinin çıkması ile son bulur. Fakat saç dökülmesi gün geçtikçe artıyor ve yerine yenileri çıkmıyorsa bu oldukça büyük bir sorun haline gelir ve saç diplerinde açılma kellik gibi durumlar ile karşılaşmanız mümkün hale gelir. Şikâyetler ise bu noktada başlar.

Bu durumun önüne geçmek için sizlere tavsiyem saç mezoterapisidir. Saç Mezoterapisi saçların diplerin de oluşan yerlere tedavi edilmesi ve bu tedavi ile saçlarınızın yeniden gür bir şekilde çıkmasını sağlar. Saç mezoterapisi mikro enjektörler ile birlikte özel karışımın saç köklerinin yani cildin altına verilmesi ile başlar. Bu işlem sonrasın da ise saçlarınız eski haline geri dönerek canlı, parlak ve sağlıklı bir şekilde çıkmaya başlar.

Saç mezoterapisi ise uzman kişiler tarafından yapılmakta olup, Başakşehir saç mezoterapisi yaptırmak isteyen kişiler bizlere ulaşabilir ve profesyonel şekilde bu işlemi uygulatabilirler. Bizim seanslarımız ortalama olarak 10 seans olarak uygulanmaktadır. İlk seanstan itibaren hissedilen farklılık öncelikli olarak parlaklık ve canlılık yönünde olur. İşlem sırasın da tabi ki az da olsa bir acı hissedilebilir. Fakat biz bunları minimuma indirmek için siz değerli müşterilerimize elimizden gelen ayrıcalığı sunmaktayız. Bizlere ulaşım sağlayarak hemen seansa uygun fiyatlar dâhilinde başlayabilirsiniz.

05 Ocak 2017
4.535 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN