+90 212 4884844

Sosyal Medyada Biz}

Ücretsiz Cilt Bakımı
Obagi Günü� Ücretsiz Blue Peel Rediance uygulaması için size bir telefon kadar yakınız. Skar, gözenek, leke, akne, gözenek gibi şikayetlerine size özel reçete hazırlayalım.
Ücretsiz Cilt Bakımı

Genosys Eyecell (Göz Çevresi)

Genosys Eyecell (Göz Çevresi)

Genosys Eyecell

Müşterilerimize sağlamış olduğumuz hizmetlerden bir tanesi de son dönemlerin favori uygulamalarından olan Genosys eyecell uygulamasıdır. Göz çevresi sorunları ile gelen müşterilerimize uyguladığımız bu yöntem oldukça etkili bir uygulama olup kişilerin sonuçtan maksimum seviyede fayda sağlamasına da yardımcı olmaktadır. Başakşehir Genosys eyecell uygulaması uzman ekibimiz tarafından kişinin göz çevresi ihtiyaçları göz önüne alınarak yapılan bir göz çevresi bakımı ve tedavisi işlemleri arasında yer almaktadır.

Genosys Eyecell Uygulaması Nedir?

Göz çevresinde oluşan yağ bezeleri, şişlik, morluk, kazayağı görünümü gibi etkileri ameliyatsız bir şekilde ortadan kaldıran uygulamaya Genosys Eyecell uygulaması denilmektedir. Bünyemizde gerçekleştirdiğimiz bu uygulama sayesinde göz çevresi görünümünden ve buradaki oluşumlardan rahatsız olan müşterilerimizin sorunlarını ortadan kaldırıyoruz. Genosys uygulamasında üst kısmında saç teli inceliğinde iğnelerin yer aldığı içerisinde ise kök hücre ekstrelerin bulunduğu rolon aplikatörler yardımı ile uzmanlarımız göz çevresinde ihtiyacı olan alanlara uygulama yapmaktadırlar.  Bu işlemin arkasından Peptide Pach diye isimlendirilen göz çevresindeki ince deriyi yenileme özelliğine sahip olan soğuk jel uygulamasını gerçekleştirmekteyiz. 15 dakikalık bu uygulamadan sonra ise serum uygulamasına geçip ve son olarak soğuk kremi göz çevresine masaj ile uygulamaktayız. Genosys Eyecell yaptıranlar gerçekleştirmiş olduğumuz bu işlemden oldukça memnun kalmaktadırlar. Bizimle irtibata geçerek Genosys Eyecell fiyatı hakkında bilgi alabilir göz çevresindeki istemediğiniz görünümden kısa sürede kurtulabilirsiniz.

10 Ocak 2017
12.574 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. melike baran dedi ki:

    lütfen Genosys Eyecell paket fiyatını öğrenebilirmiyim.

BİR YORUM YAZIN