+90 212 4884844

Sosyal Medyada Biz}

Ücretsiz Cilt Bakımı
Obagi Günü� Ücretsiz Blue Peel Rediance uygulaması için size bir telefon kadar yakınız. Skar, gözenek, leke, akne, gözenek gibi şikayetlerine size özel reçete hazırlayalım.
Ücretsiz Cilt Bakımı

Kirpik Perması

Kirpik Perması

Kirpik Perması

Kadınlar için kirpikler oldukça önemlidir. Her kadın yoğun ve kıvrık kirpiklere sahip olmak istemektedir. Bunun için yoğun rimel bazı ve rimel uygulamaları, takma kirpik gibi alternatiflerden yararlanılmaktadır. Kıvrık kirpik görünümü oluşturmak için kirpik kıvırma aleti de pek çok kadının sıklıkla kullandıkları kirpik araçları arasında yer almaktadır. Fakat bu alet aslında oldukça sakıncalıdır. Kirpikleri kıran ve zarar veren bu alet oldukça geçicici bir etki yapmasının yanında kirpik yapısına zarar vererek kirpik kayıplarına neden olmaktadır. Merkezimizde müşterilerimize sağlık ve güzellik adına pek çok hizmet sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz hizmetler arasında kirpik perması da yer almaktadır. Güzellik uzmanlarımız tarafından profesyonelce yapılan uygulama sayesinde uzun süre kalıcı kıvrık kirpiklere sahip olmak çok kolay. Başakşehir kirpik perması hizmetini kirpiklerinin kıvrık görünmesini isteyen tüm müşterilerimize uygulamaktayız. Başakşehir kirpik perması yapan yerler arasında bulunan merkezimizden kirpik perması hizmeti alabilirsiniz.

Kirpik Perması Nedir?

Kirpik perması kişilerin kirpiklerinin ilk uygulama sonrasında 60 güne kadar bir süre içerisinde kıvrık kalmasını sağlayan kozmetik uygulama kategorisinde yer alan bir işlemdir. Bu uygulama sonrasında kişi 2. Ve 3. Kez kirpik perması uygulamasını yaptırdığında kirpiklerin kıvrıklığının kalıcılığı 3 aya kadar çıkmaktadır. Uzman ekibimiz ve kaliteli malzemeler ile gerçekleştirdiğimiz kirpik perması fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz irtibat numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

26 Aralık 2016
4.087 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN