+90 212 4884844

Sosyal Medyada Biz}

Ücretsiz Cilt Bakımı
Obagi Günü� Ücretsiz Blue Peel Rediance uygulaması için size bir telefon kadar yakınız. Skar, gözenek, leke, akne, gözenek gibi şikayetlerine size özel reçete hazırlayalım.
Ücretsiz Cilt Bakımı
Masaj

Masaj ve Çeşitleri

Masaj Kişinin anatomik yapısına uygun olarak yapılan kan akışına, kas sertleşmelerine iyi gelen uygulamaya göre kişiye esneklik kazandıran oldukça rahatlatıcı bir uygulamadır. Masaj aslında bir tedavi yöntemidir. Fazla stres, yoğun iş temposu gibi durumlardan kaynaklanan gerilmeler kasların kasılmasına ve kişinin rahat hareket edememesine neden olmaktadır. Kişinin günlük hayatında yapmış olduğu ters bir hareket sonucunda yaşadığı tutulmalarda kişinin yaşam kalitesini etkileyerek hareket etme durumunu engelleyebilmektedir. Bu tip rahatsızlıkları normale döndürmek için masaj en etkili yollardan bir tanesidir. Tedavi masajı hizmetini masaja ihtiyacı olan kişilere uzman masörlerimiz ile sunmaktayız.

Tedavi Masajı

Başakşehirde tedavi masaj yaptırmak isteyenler için profesyonel masaj desteğimizden faydalanabilirsiniz. Başakşehir masaj yapılan yerler arasında kaliteli hizmetimiz ile dikkat çekmekteyiz. Masaj ihtiyacı ile bize başvuran müşterilerimizin ağrı, şikâyet ve rahatsızlıklarını dinledikten sonra masörlerimiz kişiye uygun bir masaj uygulama planı çıkarmaktadır. İlk seansta masajın rahatlatıcı etkisi ile tanışan müşterilerimiz seansların bitiminde tüm şikâyet ve ağrılarından kurtulmuş olarak daha kaliteli bir yaşam standartına kavuşmaktadır. Masaj konusunda oldukça dikkatli olmalı bu konuda eğitim ve sertifikaları olmayan kişilere asla masaj yaptırmamanızı tavsiye ediyoruz. Tedavi masajları hakkında bizlerden detaylı bilgi almak isterseniz irtibat numaralarımız ya da adresimizden bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz randevu olarak bir ön görüşme sağlayabilir masaj çeşitlerimiz hakkında merak ettiklerinizi uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

 

03 Ocak 2017
4.782 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN