+90 212 4884844

Sosyal Medyada Biz}

Ücretsiz Cilt Bakımı
Obagi Günü� Ücretsiz Blue Peel Rediance uygulaması için size bir telefon kadar yakınız. Skar, gözenek, leke, akne, gözenek gibi şikayetlerine size özel reçete hazırlayalım.
Ücretsiz Cilt Bakımı

Oksijen Bakımı

Oksijen Bakımı

Jet Peel Oksijen Bakımı

Cilt bakımı kadınlar için oldukça önemlidir. Her kadın temiz, canlı, genç bir cilde sahip olmak ister. Cildin ihtiyacına göre pek çok cilt bakım alternatifi kadınların cilt sorunlarına çözüm getirmek için geliştirilmiştir. Müşterilerimiz cilt bakımı için bize geldiklerinde öncelikli olarak cilt analizi yaparak hangi bakıma ihtiyaç olduğunu ve hangi yöntemlerin uygulanması gerektiğine karar veriyoruz. Uzman ekibimiz bu doğrultuda müşterilerimize cilt bakımı uyguluyor. Bazı bakımlar tek seans uygulanırken bazı cilt bakım yöntemleri birden fazla seans şeklinde sonlanıyor. Son günlerde oldukça popüler olan Jet Peel oksijen bakımı müşterilerimize sunduğumuz cilt bakım hizmetleri arasında yer almaktadır.

Jet Peel Oksijen Bakımı Nedir?

Başakşehir jet peel oksijen bakımı cilde gençleştirici etki yapan uygulamalardan bir tanesidir. Cildinde kırışıklıklarından kurtulmak isteyen hanımlara tavsiye ettiğimiz uygulama oldukça etkili sonuçlar vermektedir. Cildi gençleştiren ve kırışıklıkları yok eden enzimlerin özel bir teknoloji ile deri altına indirilmesi yöntemi olan Jet Peel uygulaması oksijen desteği sayesinde daha kısa sürede sonuç alınmasına büyük bir katkı sağlıyor.  Temiz bir cilde yapılan uygulama aynı zaman da cilde peeling etkisi yapıyor. Jet peel oksijen bakımı yapan yerler arasında bulunan firmamızda jet peel uygulamasını yaptırabilir, cildinizde ki gençleşmeyi fark edebilirsiniz. İrtibat adreslerimizden bize ulaşıp konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

27 Aralık 2016
5.664 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN